§5

SPOSOBY PŁATNOŚCI

 1. Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności:
  • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (Przelewy24.pl).

  W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer: 25 1140 2004 0000 3802 8345 0884  (mBank) MRS.STOMATOLOG KAROLINA ŁUKASZKIEWICZ-BUCZEK, ul. Szopinek 64Ł, 22-400 Zamość, NIP: 9223017597. W tytule przelewu należy wpisać „Zamówienie nr …”.W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków.Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 3 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.Produkt zostanie wysłany dopiero po jego opłaceniu.

§6

KOSZT, TERMIN I SPOSOBY DOSTAWY PRODUKTU

 1. Koszty dostawy Produktu, które pokrywa Klient, są ustalane w trakcie procesu składania Zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego Produktu.Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika:
  • Czas kompletowania Produktów wynosi do 5 dni roboczych od momentu:

  zaksięgowania środków pieniężnych wpłaconych z tytułu Umowy Sprzedaży na rachunku Sprzedawcy albopozytywnej autoryzacji transakcji przez elektroniczny system płatności.

  • Dostawa Produktów stanowiących rzeczy ruchome przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. do 10 dni roboczych od momentu nadania przesyłki (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).Realizacja zamówień na tzw. „przedsprzedaże”, tj. Towary, które mają określone daty premiery, następuje w terminie wskazanym Klientowi przez Sprzedawcę w wiadomości potwierdzającej przyjęcie zamówienia.

  Zakupione w Sklepie Produkty są wysyłane wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem Kuriera InPost lub paczkomatów InPost.

Załącznik nr1 do Regulaminu sklepu internetowego dzieckoudentysty.pl – Zasady sprzedaży Ebooków.